ZASADY WYPOŻYCZANIA SPRZĘTU TURYSTYCZNEGO

Aby wypożyczyć sprzęt w naszej wypożyczalni należy:
-przedstawić 2 dokumenty ze zdjęciem
-wpłacić kaucję zwrotną w wysokości określonej w cenniku
-wpłacić całą kwotę za wynajem z góry wg. cennika wypożyczalni

Przyjmujemy tylko płatność gotówką.
Potwierdzeniem wypożyczenia jest umowa najmu.
Kwota za wypożyczenie nie podlega zwrotowi.

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji sprzętu. W przypadku potwierdzenia dostępności, zamówiony sprzęt należy odebrać między godziną 18.00, a 19.00 dnia poprzedzającego wynajem.
Po godzinie 19.00 wypożyczalnia zastrzega sobie prawo do odwołania rezerwacji i wypożyczenia sprzętu innej osobie. W przypadku rezygnacji z zamówionego sprzętu prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym drogą telefoniczną.

Wypożyczenie sprzętu po godzinie 18.00 powoduje, że za ten dzień opłata nie jest pobierana. Za pierwszy dzień wypożyczenia należy wtedy liczyć dzień następny. Wypożyczony sprzęt należy oddać do godziny 18.00. Przy dłuższym okresie wypożyczenia możliwe jest oddanie sprzętu w godzinach pózniejszych, jednak taką mozliwość należy uzgodnić z nami w dniu wypożyczania sprzętu.

Możliwe jest przedłużenie umowy najmu, ale wyłącznie osobiście lub po telefonicznym uzgodnieniu z wypożyczalnią, pod warunkiem, że dany sprzęt nie został wcześniej zarezerwowany przez inną osobę.

W przypadku nie zwrócenia sprzętu w ustalonym terminie za każdy dzień pobiera się karę umowną w wysokości 50 zł. Kwota ta zostanie potrącona z kaucji.
W przypadku zwrotu brudnego sprzętu naliczona zostaje opłata od 10 do 50 zł za czyszczenie.

W przypadku kradzieży, zagubienia lub zniszczenia sprzętu osoba wypożyczająca zobowiązana jest do odkupienia takiego samego modelu w ciągu 14 dni lub do zapłaty całej wartości wypożyczonego sprzętu. W przeciwnym razie kaucja przepada, a wypożyczalnia będzie domagać się dalszych roszczeń.

W miarę własnych możliwości, dpowiadamy na wszystkie nurtujące Was pytania,
a sprawy związane z wypożyczaniem staramy się rozwiązywać na bieżąco, w dogodnych dla obu stron warunkach.

przyczepka rowerowa - nosidło turystyczne - rower - fotelik rowerowy - Weehoo i-Go
Wykorzystywanie materiałów ze strony dozwolone wyłącznie za zgodą autora
Copyright © wędrowiec 2013-2017