Jesteś rodzicem, który pragnie aktywnie spędzać swój wolny czas?
Poznaj sposób na pogodzenie własnych pasji z wychowaniem dziecka.
Zabierz swoje dzieci ze sobą i pozwól im, aby poznawały świat razem z Tobą.
Zarażaj je aktywnym sposobem życia, pokaż uroki świata poza miastem.
Zaproponuj swoim dzieciom pieszy lub rowerowy spacer na łąkę, do lasu, lub w góry.

Wychodząc na przeciw potrzebom aktywnych rodziców i ich dzieci, zdecydowaliśmy się, że głównym celem wypożyczalni sprzętu turystycznego WĘDROWIEC, będzie umożliwienie wypożyczenia sprzętów i akcesoriów turystycznych dla dzieci.

Zajrzyj do poszczególnych działów i zobacz ile radości możesz sprawić swoim pociechom, zabierając je ze sobą na wycieczkę.
Zobacz w jaki sposób możesz wykorzystać odpowiedni sprzęt turystyczny, aby podróż z dziećmi była przyjemnoscią dla wszystkich.

Nie ograniczamy się wyłącznie do grona klientów z dziećmi, dlatego w naszych zasobach znajduje się również sprzęt dla dojrzałych turystów.

Dzieci uwielbiają podróże

Kto nie lubi przygody? Chyba tylko nudziarz. A dzieci nie są nudziarzami, to mali odkrywcy, ciekawi świata, otwarci na nowe, nieznane, ekscytujące przygody i miejsca. Warto zaszczepić w nich zamiłowanie do aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu już od najmłodszych lat, tak aby stali się naszymi wiernymi towarzyszami podróży przez świat.
Obecnie na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów turystycznych dla dzieci, które zdecydowanie ułatwiają życie aktywnym rodzicom.


Chcemy pojechać za miasto na rowerze, nie ma problemu. Zamiast do niewygodnego koszyka wiklinowego, wieszanego na kierownicy, wkładamy dziecko do specjalnie skonstruowanej przyczepki rowerowej, zapinamy w bezpieczne pasy i jazda. Nie musimy martwic się, że spotka nas w drodze deszcz i zmoczy dziecko, ponieważ przyczepka doskonale przed nim chroni. Nie martwimy się, że dziecku będzie za gorąco podczas jazdy ponieważ jest osłonięte przed słońcem, a specjalna moskitiera chroni je przed natrętnymi insektami. Do tego, przyczepki rowerowe mają z tyłu specjalne miejsce na dodatkowy bagaż niezbędny w podróży. Dla mniej wymagających, w sytuacjach krótszych wycieczek rowerowych dobrym rozwiązaniem są foteliki rowerowe mocowane z tyłu roweru. Wadą takich fotelików jest to, że jeden rowerzysta może przewieść jedno dziecko, a w przypadku wywrotki roweru, cierpi na tym również nasz pasażer.

Dla aktywnych dwulatków, które same chcą spróbować swych sił na dwukołowcu, możemy zaproponować rowerek biegowy. Jego atutem jest brak kółek bocznych, co sprawia, że dziecko dość szybko uczy się jak utrzymać równowagę i z łatwością przesiada się na tradycyjny rowerek dwukołowy.

Rodzice, którzy preferują piesze wędrówki np: w góry, moga skorzystać z szerokiej oferty nosidełek dla dzieci. Na krótkie przechadzki po osiedlu wystarczy zwykłe nosidełko, ale wybierając się na dłuższe wędrówki zabierzmy dziecko do znacznie wygodniejszego i praktycznego nosidła turystycznego, które posiada dodatkowe akcesoria ułatwiające przemieszczanie się z dzieckiem. Sa pakowne, trwałe i wygodne. Dodatkowe kieszenie pozwalają schować prowiant i zapasowe rzeczy na drogę, a daszek osłania dziecko przed słońcem i deszczem.Podróż w nosidle sprawia dziecku niesamowitą frajdę.Zabierając niemowlaka lub przedszkolaka w podróż, zastanówmy się gdzie nasze dziecko będzie spało i czy nie jest jeszcze za małe żeby spać samemu w łóżku. Może wygodniej będzie mu w łóżeczku? Jeżeli nasze dziecko dobrze czuje się w tradycyjnym łóżeczku, na pewno spokojnie będzie spało również w łóżeczku turystycznym. Przy okazji posłuży nam ono do schowania przydatnych akcesoriów higienicznych dla dziecka oraz do umieszczenia na nim przewijaka dla niemowląt.

przyczepka rowerowa - nosidło turystyczne - rower - fotelik rowerowy - Weehoo i-Go

Wykorzystywanie materiałów ze strony dozwolone wyłącznie za zgodą autora
Copyright © wędrowiec 2013-2017